NieOkiemZnani

NieOkiemZnani to duet, który został stworzony w wyniku rozmów dwóch przyjaciół. Mieli pomysły na hity, obserwowali scenę muzyki tanecznej i chcieli koniecznie dodać coś od siebie. 

Zaczęło się od pisania tekstów do szuflady, aż początek roku 2019 przyniósł im nieoczekiwane możliwości. Chłopaki postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś „innego”. Ich pierwszy utwór,  opowia o tym co doskonale zna każdy z nas. Środek tygodnia, przypadkowe spotkanie, kilka drinków i nagle okazuje się, że ZUPEŁNIE nie chcemy wracać do domu bo melanż porwał nas bez reszty a jutro musimy iść do pracy. Na szczęście jest opcja.
„Stop dzisiaj nikt nie mówi,
Polej kolejną banię,
A jutro wezmę URLOP NA ŻĄDANIE!”

Po świetnym przyjęciu pierwszego utworu, który na YouTube zobaczyło prawie 4 miliony osób, przyszedł czas na podpisanie kontraktu z Lemon Records. Dzięki temu NieOkiemZnani wypuścili kolejne hity: „Tańcz”, „Zaniedbana to do domu” i „Roma”. Eksperymentowali z cięższymi przmieniami wydając „Zaniedbaną 2″ oraz „Jedziem Jedziem”. 

Szli jak burza koncertując i prezentując kolejne hity! To przyciągnęło uwagę Królowej Życia Moniki Chwajoł. Postanowili wspólnie nagrać singiel „Super Ona”, który stał się viralem na Tik Toku. Społeczność nagrała do niego ponad 1000 filmów! Napisali dla Moniki kolejne hity wśród nich „Szarlotka” i „Ja życzę Ci” oraz „Serca znak”.

Kim są NieOkiemZnani? To wciąż zagadka, bo duet występuje w maskach. Na pewno można powiedzieć, że są oryginalni, nietuzinkowi i lubią eksperymentować. Oraz, że porywają do tańca publiczność w każdym wieku.

Dlaczego NieOkiemZnani?

-Bo zależy nam na tym, by to właśnie muzyka przemawiała do naszych słuchaczy. Sami uwielbiamy różne gatunki muzyczne i to właśnie ten rockowy look jest nam najbliższy. Dlatego postanowiliśmy zrobić taką fuzję pomiędzy muzyką taneczną a hardcore’owym wyglądem. Nakładamy maski, wrzucamy kaptury i… bierzemy URLOP NA ŻĄDANIE